החלום הירוק אצלכם בבית

בואו להתאהב ב"מעלה חורש", מתחם מגורים פרטי עם כביש גישה לתושבי המתחם ובו 104 יחידות מגורים המתפרסות על פני 3 שדרות מדורגות: שדרת הקוטג'ים, שדרת הבוטיק ושדרת היער. לבחירתכם, תמהיל דירות רחב הכולל- דו משפחתיים, פנטהאוזים ודירות גן. כולן, בתכנון אדריכלי חסר תקדים שיעניק לכם את כל המרחב והשקט שאתם רק צריכים…

הכי טבעי

שתרצו לגור פה

טבעי שתיהנו להתעורר בבוקר לציוץ הציפורים – אלו מהמרפסת שלכם ואלו משמורת הטבע הצמודה. טבעי שתרצו לצאת מהבית ולהגיע היישר לפתח השביל שיוביל אתכם אל לב החורש הפסטורלי. טבעי שתשמחו לטייל עם המשפחה בטיילת השמורה או לצאת לרכיבה בשבילי האופניים שבה. טבעי שתתרגשו בכל פעם מחדש כשתבחינו בצבאים היפים שיצאו גם הם לטיול בטבע. 
טבעי שתרצו לשוב הביתה, להתרווח בסלון או במרפסת הגדולה שלכם ולהרגיש שוב בטבע! טבעי שתיהנו מנוף פתוח ומהפנט שמתחיל ממש מתחת לבית שלכם וממשיך עד מעבר לאופק.

מעלה אדומים

לחיות על הצד הטוב ביותר

מצד אחד עיר מתפתחת ומודרנית, עם מרקם חיים עשיר ומאד מגוון: מרכזי קניות תוססים, תיאטרון עירוני ותזמורת סימפונית, אירועי תרבות ובידור, שירותי רפואה חדשניים וכמובן מערכת חינוך מתקדמת ואיכותית.

מצד שני…. שלישי… ורביעי… כמעט לכל צד שתסתכלו, כמעט מכל נקודה, המבט שלכם יפגוש נופים מיוחדים במינם. בצפון ובמערב נישאים הרי ירושלים ואם תביטו מזרחה ודרומה תוכלו להתפעם מהנוף המדברי. ככה זה כשחיים במעלה אדומים.

ברוכים הבאים למעלה חורש.

תוכניות דירה

דבר האדריכלית

טלי בכר

תהליך התכנון של מעלה חורש, כמו הפרויקט עצמו, היה יוצא דופן ודרש מחשבה ותכנון קפדניים בכדי ליצור שילוב מושלם, בין מתחם פרטי שמחובר למעלה אדומים, לבין שמורת טבע מקראית, מרחק דקות הליכה מהבית.
הנוף האותנטי והשקט השמיימי מסביב, היו המוטיב העיקרי בתכנון המתחם, ואילו הרצון להעצים את החיבור בין פנים הבית לחוץ הוא זה הוא שהוביל את תכנון הפנים.
היה חשוב לי שכל משפחה תוכל ליהנות מהנוף בצורה מקסימלית, לא רק מהמרפסות הענקיות, אלא גם כשיושבים בסלון או כשמביטים מחלון חדר השינה ואפילו מהמטבח, כל זאת תוך כדי ניצול חלל מקסימלי המאפשר גמישות תכנונית והתאמה של הדירה לחלום הפרטי של כל משפחה. במקביל, הושקעה מחשבה רבה בתכנון החיצוני, שמאופיין בקווים יוקרתיים ונקיים המשתלבים עם הטבע ואינם מתחרים בו.

גלילה למעלה