קדם מודיעין

הפרויקט על הפארק הארכיאולוגי

חברת משכן אליהו גאה להטביע את חותמה באחד מהפרויקטים הייחודיים והיוקרתיים ביותר בשכונת מורשת,
העונה לשם – קדם מודיעין. מתחם מגורים מודרני, איכותי ומעוצב, המאופיין בתכנון אדריכלי חדשני ואיכות בנייה שאין שני לה באיזור, הממוקם בצמידות לפארק הארכיאולוגי הירוק שבלב השכונה. דיירי הפרויקט ייהנו מגישה ישירה לפארק הארכיאולוגי, ללא חציית כבישים ראשיים.
קדם מודיעין, הנו פרויקט משולב מכירה חופשית ודירות מחיר למשתכן הכולל 8 בנייני בוטיק מפוארים ובהם 112 דירות. מתוך כלל דירות הפרויקט, מוצעות למכירה 34 דירות גן, פנטהאוזים, מיני פנט' ומספר מצומצם של דירות 5 חד', הנחשבות ללא ספק, ליהלומים בכתר של קדם מודיעין. כל הדירות מתוכננות בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם מרחבים דירתיים מזמינים, חלקם עם חללים כפולים, תקרות גבוהות – עד 4 מ' גובה, מפרט עשיר, מרפסות וגינות גדולות. לכל דירה מחסן ו-2 חניות.

זה הזמן להתמסר ליוקרה חדשה בשכונת מורשת וליהנות מהשקעה חכמה לעתיד, בשכונת העתיד של מודיעין.

העתיד קרוב מתמיד

תפתחות המתמדת בה נמצאת מודיעין לא פסחה גם על תחום הנדל"ן של העיר, השועט קדימה בצעדי ענק. הדירות במודיעין זוכות לביקוש רב ורושמות בשנים האחרונות עלייה מתמדת במחירים ובקצב המכירה.

אם כך, אין זה פלא, כי נוסף ל-9 השכונות שנבנו בשלב א' של הקמת העיר, מוקמות בעיר עוד 4 שכונות חדשות, שכבר נמצאות בשלבי פיתוח שונים, ועתידות להעלות את מניין האוכלוסין בעיר ל-120 אלף תושבים: שכונת הציפורים, גבעת שר, נופים ושכונת מורשת.

מורשת חדשה מתחילה

שכונת מורשת, הנמצאת בימים אלו בשלבי תכנון והקמה מתקדמים, נחשבת למנוע הצמיחה הבא של מודיעין! השכונה העתידית שתתפרס על פני שטח של כ-1,686 דונם, תוקם בחלקה המערבי של העיר – למרגלות גבעת הברפיליה, מערבית לשכונת אבני חן וצפונית לשכונת נופים.
ע"פ התכנון, צפויה מורשת להיות אחת השכונות הגדולות במודיעין, שתיבנה בבנייה ירוקה ותכיל כ- 4,200 יחידות דיור, חמישה בתי ספר וכ- 25 גני ילדים, בעלות מוערכת של כ- 600 מיליון שקלים.
השכונה, שנקראה בעבר ״מתחם P״, קיבלה את שמה החדש "מורשת" ע"י ועדת השמות העירונית שהחליטה גם לקרוא לרחובותיה על שמות אירועים, מנהיגים או אישים, שהותירו את חותמם על מדינת ישראל בתחומים שונים. שמה החדש, מתכתב באופן מובהק גם עם הפארק הארכיאולוגי הירוק שנמצא בלב ליבה של השכונה – פארק חירבת א-שון. פנינה ייחודית של נוף וטבע, המעניק נופך נוסטלגי ופסטורלי לשכונה החדשה והמתקדמת, שתוקם סביבו.

ברוכים הבאים למודיעין

בין נופים, אוויר וטבע, בקו הדמיוני שמחבר בין ירושלים לת"א, שוכנת לה העיר מודיעין, או בשמה המלא מודיעין – מכבים – רעות. בעיר המודרנית הזו, שהפכה ב-25 שנות קיומה לסיפור הצלחה ומודל החזון לפיתוח המדינה, מתגוררים כ- 95,000 תושבים המדורגים בגאווה במקום 8 מתוך10 (בינוני-גבוה) במדד החברתי כלכלי.

העיר מודיעין נחשבת למפותחת במיוחד בכל הנוגע לתרבות ולספורט. מסיור קצר בעיר תוכלו להבחין בשבילי אופניים המרשתים את העיר כולה, ב- 2 מרכזי ספורט גדולים (פארק רעות והולמס פלייס מודיעין), בריכות שחייה, מרכזי כושר ואפילו היכל תרבות מרשים, העומד לקבל חיזוק אומנותי עם בנייתו של מרכז חדש שיקום ויהיה בית להופעות מוזיקה, הצגות ומופעים מכל הסוגים.

גם בתחום הבילוי לא נשארת מודיעין מאחור ובימים אלו מוקם פרויקט המע"ר החדש שירכז את חיי הלילה של העיר עם שלל פאבים, בתי קפה מסעדות ועוד ועוד.

דבר האדריכלית

בתהליך התכנון של פרויקט קדם מודיעין, עמדו לנגד עינינו 3 גורמים מרכזיים – העיר, האנשים וכמובן – הפארק. העיר מודיעין הפכה בשנים האחרונות ליעד נחשק ומועדף ע"י אוכלוסייה חזקה ואיכותית.

הפרויקט פונה לציבור שבשבילם "תל אביב זה כאן!" הסגנון תל אביבי מודרני, עם מרפסות אורכיות הפונות לנוף הפתוח ושימוש בחומרי גמר מודרניים בשילוב עץ וזכוכית.

חירבת א-שון, הפארק הארכיאולוגי שלאורכו יבנה פרויקט קדם, הוא למעשה השחקן הראשי סביבו מתרחש הכל, כאשר כל אספקט ותכנון בפרויקט מתייחס אליו – דירות הגן העליונות מחוברות ישירות לפארק ללא כביש החוצץ בניהם, חדרי האירוח והחללים הציבוריים פונים גם הם אל הפארק והחדרים בעלי התקרה גבוהה מביטים לו ישירות בירוק של העין. היוקרה בפרויקט קדם, ניבטת גם היא מכל עבר, כשאנו עושים הכל כדי להעניק לדיירים העתידיים חוויית מגורים הגבוהה והמפוארת לה הם מצפים. כך, בפרויקט שלנו תוכלו למצוא רק 2 דירות בקומה ולא יותר, הפרשי הגובה בין המפלס העליון לתחתון במתחם מייצרים דירות "מרחפות" באוויר עם 2 כיוונים פתוחים לחלוטין לנוף ומרפסות ענקיות הפונות לנוף פתוח (בשני הכיוונים).

הפרויקט כולל רחוב פנימי שקט שהופך אותו למתחם מגורים אקסקלוסיבי ומפנק, העונה לשם קדם מודיעין.

גלילה למעלה